Přejít na:  Hlavní navigace ~ Konec stránky

Aerobic a Body & Mind

Aerobní cvičení

Aerobní cvičení je pohybová činnost, při které svaly potřebují nepřerušovanou dodávku kyslíku. Aerobik je vytrvalostní cvičení určené ke zvyšování úrovně kardiorespiračního systému a k odbourávání podkožního tuku. I při tomto cvičení naši lektoři dodržují všechny aspekty zdravého pohybu, který nezatěžuje kloubní aparát, ale posiluje oslabené svaly. Součástí každé lekce je prestreching a streching svalů celého těla.
Denní světlo, plná klimatizace, zrcadlová stěna, vynikající lektoři.

Typy lekcí: Bodyform+bosu, Kondička, Zdravá záda, Funkční trénink, TRX, Pilates, Formování postavy.

Body and Mind

Body and mind je cvičení zaměřené na harmonizaci těla (protažení zkácených svalů, posílení oslabených) a často i ducha. Upřednostňuje zdravotní aspekty, naučí správnému držení těla a zvětší ohebnost kloubů.
Všechny druhy jsou vhodné i pro začátečníky.
Náš sál je plně klimatizovaný, využívá i denního světla a čistota je samozřejmostí, lektoři jsou kvalifikovaní a zkušení. K dispozici jsou různé cvičební pomůcky (čínky, gumičky, bosa, podložky, overbally, balony atd.).

Typy lekcí: Bosu Core, Pilates, Yoga, Power yoga.

Ceník            Instruktoři

Rozvrh hodin

  8.00–9.00
10.00–11.00 13.00–14.00 16.00–17.00 17.00–18.00 18.00–19.00 19.00–20.00 20.00–21.00
Po Cvičení s dětmi
9:00-10:00

 

 

   PILATES
Marika
PILATES
Ája
BODYFORM
Monika
 
Út

PILATES + BOSU
Monika
ZDRAVÁ
ZÁDA

Monika 

PUMP fx

s Elenou 

TRX
Katka

YOGA

Zdeněk

St

BALLS Hana

9.00–10.00


  BOSU CORE
Ája
POWER YOGA
Naďa

19.15-20.15

Čt   CVIČENÍ S DĚTMI
Eva

10.30–11.30

PILATES
Marika

KONDIČKA
Elena

TRX
Katka

BODYFORM
Monika
YOGA
Zdeněk
PILATES
Monika

9:30-10:30


 

 

KRUHOVÝ TRÉNINK


 
So                
Ne

 

 

        KONDIČKA

Ája

 

AerobicAerobicAerobicAerobic

* nutná rezervace!


TRX program - horkou novinkou pro Vás je nový unikátní cvičební program vytvořený americkým námořnictvem jako efektivní forma pro trénink i  mimo základnu. Cvičení je svou zábavnou formou vhodné pro muže i ženy. Závěsný systém TRX pomůže zpevnit střed těla, zádové a hlavně břišní svalstvo, vyrovná svalové dysbalance a napomůže splnění vašich fitness cílů. 

Pilates - program složený ze série přibližně 500 navržených činností vykonávaných na podložce nebo jiném aparátu. Ačkoli metoda Pilates byla rozvinuta především pro tanečníky a atlety před více než 100 lety, stala se nejpopulárnější cvičební metodou 90. let. Je směsí východní a západní filozofie duševního a fyzického předurčení. Metoda je zaměřena ke zvýšení ohebnosti, k řízení tělesného uvědomění, správného dýchání, redukci stresů a zvýšení spánkové činnosti. Výsledkem je ohebné tělo s prodlouženými svaly a harmonická osobnost.

Cvičení pro těhotné - chcete si během svého těhotenství udržet výbornou kondici a po porodu se rychle vrátit na svoji původní váhu?
Cvičte pod odborným dohledem osobní trenérky v příjemném prostředí Fitness centra. Budoucí maminky se zde naučí správně dýchat, pravidelným cvičením omezí bolestivost kloubů a zlepší psychickou pohodu. Cvičíme na rehabilitačních míčích.
Cvičení je vhodné jak před otěhotněním, během těhotenství, tak i po porodu.

Balls - posilovací a protahovací cvičení s použitím Gym Balls (velkých gymnastických míčů), zaměřené na posílení pánevního dna, zad a břišního svalstva. Cvičení pod vedením fyzioterapeuta, které zvládne každý.

Bosu Core - cvičení na balančních plochách se zapojením středu těla. Protažení a posílení celeho těla. Cvičí se bez bot.

Kondička - cvičení na zlepšení fyzické kondice a spálování tuků. 30-40 minut Indoor cycling + 20 minut posilování celého těla s pomůckami.

Bodyforming - komplexní program pro ženy, které vědí, že mají pár kilogramů navíc, ale chtějí dobře vypadat a udělat něco pro své zdraví. Sady protahovacích a posilovacích cviků jsou sestaveny tak, aby šetřily klouby a organismus, který dosud není zvyklý na pohybovou zátěž, a zároveň aby posilovaly a formovaly svaly směrem k vysněné postavě. Dalším cílem je zvýšení fyzické kondice a zařazení pravidelného pohybu do běžného života.

Kruhový trénink - cvičení na stanovištích s využitím bosu, stepů, overballs, činek atd. Lekce se skládá s Warm up a následuje posilování a stretching.

Yoga - yogou se nazývá starověké cvičení, které pomáhá utvářet harmonii těla, mysli a duše. Během cvičení si více uvědomujeme dýchání a spolupráci našeho těla. Yoga napomáhá být zdravější a šťastnější a to díky vitální energii, proudící našim tělem. Yoga může být doplňujícím cvičením k jiných fyzickým aktivitám, jako je posilovna, aerobic, tanec, atd.

Power yoga - moderní dynamická forma jogy skládající se z protahovacích, silových a relaxačních pozic (asán). Zaměřuje se především na oblast šíje a je tak vhodná pro všechny, kteří chtějí uvolnit jak šíjové a zádové svalstvo, tak i zpevnit a posílit celé tělo.

Aktuality do mailu

Chcete pravidelně dostávat informace z našeho Wellness & Fitness centra e-mailem?

Odebírání novinek

ON-LINE REZERVACE

Rezervujte si on-line svoje cvičení.

REZERVOVAT

Akce, události

Aerobic s Elenou

Aerobic s Elenou

Záchrana pro Vaši postavu

Kruhový trénink s Martinem
Kruhový trénink s Martinem
PerfectBodyAEROBIK s Ivou
– s láskou k pohybu…TRX


TRX

lekce v neděli v 19.00 hod.


Nové lekce

BODYFORM s Monikou ve čtvrtek v 19.00 hod.
Bodyform ve fitku v Intru

Zdravá záda + Bodybalance

úterý od 16 hod. a NOVĚ v pátek od 9.30 hod.

Solárium výhodněji

Užijte si bronzové opálení jako od moře.
Vertikální solárium s vibraplate s masážním efektrem.
Výběr solární kosmetiky pro ženy i pro muže.

Wellness pro seniory za 184 Kč!

a nově ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ SENIORŮ VE VODĚ každý čtvrtek od 10.00 hod.

Cvičení rodiče s dětmi 

ZNOVUOTEVŘENÍ


Zvýhodněné Víkendové vstupy do posilovny za 85 Kč


Kariéra u nás – instruktor